FlexKom’un Riski Var mı?

Yayınlandı: 01 Ağustos 2011 / FlexKom Tanıtımı
Etiketler:

Bugün herkesin çok merak ettiği bir konu olan Flexkom’un riski var mı ? konusu hakkında birşeyler yazacağım. Umarım yararlı olur. Senden tek bir isteğim var. Eğer yazıyı okumaya başladıysan sonuna kadar oku . Eğer bitiremeyeceksen müsait olduğun bir zaman oku. Çünkü eksik okunan yazı yanlış düşünceleride beraberinde getirir. Fazla uzatmadan asıl konuya döneyim.

İlk olarak hiçbir meslek kolay değildir. Her mesleğin belirli zorlukları ve riskleri vardır. Örneğin; kendine yeni dükkan açan bir girişimci az çok para bitirmiş, azda kredi çekerek bu işi açmış. Ve dükkan sahibi bir süre kazandığı parayı   kredi borçlarını, ürünlerin borçlarını, dükkanın kirası verecek.  Ama bu kobi veya girişimci dükkanına müşteri getiremezse bir süre sonra kepenk indirir. Çünkü onlar alışveriş yapsın bu döngü devam etsin. Onun için müşteri bulması gerekli. Gerekli çabayı gösterdikten sonra dahi müşteri bulamaya bilir. Bunun nedenleri; güçlü rakipler, çok yeni olduğu için az güvenilirlik, sattığı ürünler artık rağbet görmeyebilir veya markette, internette bu ürünler daha ucuza satıldığı için de dükkan tercih edilmiyor olabilir. Yani bu durumda çok değişik promosyon ve stratejiler uygalaması gerekli müşteri çeksin. Bu da para ve risk demektir.

Sonra başka bir örnek vermek gerekirse bir futbolcu başarısıyla doğru orantılı olarak büyük takımlara transfer olur. Ve doğal bir sonucu olarak kazandığı paranın miktarıda artmaktadır. Eğer bu futbolcu çalışmazsa tabi para kazanamaz. Veya en iyi döneminde sakatlanırsa gine problemlerle karşılaşabilir. Veya takın futbolcunun bulunduğu konuma daha iyi  futbolcu getirir . Ve buda futbulcu için büyük bir risktir.

Yani anlatmak istediğim durum bütün sistemlerde ve mesleklerde olduğu gibi Flexkom’da riskler bulunmaktadır. Ama bu riskler Flexkom’da sıfıra daha yakındır. Nedenini soracak olursan Flexkom’da çalışmazsan işten çıkarılmazsın. Hatta belir bir zaman çalıştık sonra gelirin çalışması dahi artar. Veya Flexkom’dan kazandığın paraya el konulmaz.  Ama işin başında yeterince çalışmalısın ki  sistemini düzene oturtasın. Flexkom’da tek risk hiç çalışmazsan oluşur. Bu da zaten her işin kanunudur. Hangi işte çalışmadan para kazanabiliyorsun ki ? Onun için Flexkom’da riskin sıfıra yakındır. Ve bu  nedenlerin geri kalan kısmını  aşağıdaki resimde bakalım.

Resimde gördüğün gibi klasik ticaret ile Flexkom ticaretin arasındaki risk farklarını görüyorsun. Klasik ticarette ödediği para ve Flexkom’da ödediğin para? ne kadar komik değil mi? Ama gerçekten de durum buSence bu kadar az riskle bu paraları vaad eden Flexkom’u denemeye değmez mi? Şayet ben Flexkom’un hedeflerini başarabileceğine inanıyorum. Ve Flexkom ile çalıştığım kadar para kazanabileceğimi hatta bir zaman sonra çalışmasam dahi para kazanabiliceğimi  gördüm. Onun için vakit kaybetmeden Flexkom’a dahil oldum.

Belki sen kendine güvenmiyor veya Flexkom’da başarılı olamayacağını düşünüyorsundur. Sen de biliyorsun ki hayallerini gerçekleştirmek için şu anda bulunduğun durum ve kazanç  yeterli gelmeyebilir. Sence bu riske girmeye değmez mi? Bu sitemin en güzel yanı çalıştığın oranda yükselirsin. Mevcut işinde ne kadar iyi yaparsan yap durumun ve mevkin bellidir. Burada sınırlama yok. Onun için fırsatı değerlendirmeni isterim.

Birde network sistemlerinin bence en önemli kısmı iyi bir takım, grup, çalışma arkadaşlarıdır. İyi grup demek bir adım önde başlamak , yarışı bir adım önde bitirmek , daha rahat çalışma,güven ve hedeflerini daha kolay başarabilmek demektir. 

Son olarak  İyi bir fırsatı %95′i elinden kaçırdıktan sonra farkeder. Sadece %5′i bu fırsatı başında görür ve değerlendirir. Eğer sen bu %5′lik dilim içindeysen kendini şanslı saymalısın. Eğer aklında Flexkom’a büyüdüğü zaman veya duyulduğu zaman girerim diye bir düşünce varsa zaten kendini %95′lik dilime kendi ellerinle koyuyorsun. Sadece son diyeceğim söz Flexkom hakkında yazdığım bu yazıyı hep aklında tut. İleride bir gün bir dükkana girdiğinde dükkan sahibi eline Flexkom kartını tutuşturursa , biri bana Flexkom’un büyüklüğünü anlatmıştı .  Ah keşke girseydim diyeceğini unutma.

Öyle bir düşüncen varsa sana diyebileceğim tek söz ”artık başka şansa…” tabi eğer o şans bir daha başına gelirse… Eğer anlattıklarım aklına uygun geldiyse aşağıdaki formu doldurarak bana ulaşabilirsin.

Kaynak= http://www.kazancklavuzu.org/flexkomun-riski-var-mi/

About these ads

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logo

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter picture

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook photo

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ photo

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s